O nás

Pracoviště Netolice
Dům dětí a mládeže leží na okraji města Netolice. V jedné ulici sousedí s MŠ, ZUŠ Aloise Sarauera a v blízkosti se nachází i hlavní budova ZŠ Netolice.

DDM bylo postaveno v roce 1968 v akci Z z dřevotřískových desek tzv. okál. Jeho životnost byla určena na dobu max. 30 let. DDM stojí dodnes, i když se projevuje jeho stáří.

V budově je 12 místností: 2 kanceláře, 7 kluboven, 1 sál, 2 sklady + sociální zázemí a kotelna. Na zahradě DDM je vybudováno dětské hřiště s houpačkami, skluzavkou a volně přístupné jsou i pingpongové stoly. V loňském roce se nám podařilo z projektu Klíče pro život postavit přístřešek pro venkovní aktivity, který bychom chtěli v tomto roce dále zvelebovat.

V jednotlivých dnech mají zájmové kroužky pro činnost každý svoji klubovnu. Nejvyužívanější je sál, kde se pořádají různé akce DDM, ZŠ, ale i ostatních institucí, které požádají o zapůjčení sálu. 
DDM působí i v ZŠ Lhenice, kde vedou kroužky hlavně pedagogové ze školy.

Ve školním roce nabízí DDM v rámci pravidelné zájmové činnosti kolem 30 kroužků, které zajištují od září 2015 2 interní zaměstnanci  Bc. Jindřiška Horová, Mgr. Martina Dvořáková a externí pracovníci. Dále DDM pořádá nejrůznější akce, kurzy, besedy a výukové programy. O prázdninách zajišťuje příměstské a pobytové tábory.

Informace vám rádi podáme v DDM nebo na telefonech 388 324 521, 732 796 845.

Výpis grantů naleznete zde!

Dům dětí a mládeže, Netolice, Tyršova 547, 384 11 Netolice
Kde nás najdete: mapa

O nás - Kontakty - Akce - Kroužky - Tábory - Programy pro MŠ, ZŠ a SŠ - Fotogalerie - Dokumenty ke stažení - Odkazy