O nás

Pracoviště Prachatice

DDM Prachatice působí ve dvou budovách. Hlavní budova DDM se nachází v ulici Ševčíkova 273 a klub DDM v ulici U rybníčku 1019 hned vedle koupaliště Hulák. V těchto dvou budovách probíhá zájmová činnost pro děti předškolní, školní, mládež i dospělé. Do obou budov DDM je bezbariérový přístup.

Každoročně otevřeme  na 70 zájmových útvarů, které navštěvuje přes 800 účastníků zájmového vzdělávání.
Naše kroužky využívají ke své činnosti nejenom prostory DDM, ale také prostory základních a středních škol města, halu TJ Tatran a CEV Dřípatka.
Školní rok zahajujeme v říjnu a ukončujeme v květnu.
Příležitostnými akcemi projde za rok cca 10000 účastníků (kurzy, školení, soutěže, víkendová soustředění,... )

Pracoviště Prachatice má u hlavní budovy sportovní areál, který nabízí všem sportovní vyžití a využití volného času (basketbal, tenis, stolní tenis, hokejbal, kopaná,...). Sportovním areálem projde ročně na 30000 těch, kteří si rádi ve svém volném čase zasportují.

Informace Vám rádi podají pedagogové volného času v hlavní budově v době školního roku od pondělí do čtvrtka vždy do 18.00 hodin, nebo použijte některý z těchto kontaktů.

Dům dětí a mládeže, Prachatice, Ševčíkova 273, 383 01 Prachatice
Kde nás najdete: mapa

O nás - Kontakty - Akce - Kroužky - Tábory - Prázdninový pas v DDM - Programy pro MŠ, ZŠ a SŠ - Soutěže MŠMT ČR - Sportovní areál - Dopravní hřiště - - Fotogalerie - Dokumenty ke stažení - Odkazy